Pochod za posledním špuntem 2018

31.12.2018

Jako každý rok tak i letos se můžete těšit milí turisté na Silvestrovský pochod aneb Pochod za posledním špuntem. Tenhle rok na Vás čeká pár změn. Hlavní změna která Vás postihne, je konečná destinace. Poslední den v roce se končí v Plavči.  

Odjezd ze od autobusového nádraží Znojma směrem na Unanov je 8:17 hod. Z Unanova si uděláme malou procházku do Plavče. Unanov - cesta BZ - ŽTZ -Plaveč. Délka procházky 5,5 km /1.5 hod/. V případě špatného počasí se vycházka ruší a pokračujeme busem do Plavče. Škola bude otevřena dle naší potřeby.
Ke konzumaci bude Svijanská "bečka" piva (jedenácka), káva, čaj a nealkoholické nápoje. Klobásy dle nahlášených spotřebitelů a nebo si donést vlastní. Harmonikář bude hrát od 11:30 - 15:30 hod. /4 hodiny/ Za občerstvení se bude vybírat vstupné cca 50 korun. Víno a další jídlo z vlastních zdrojů.
Kdo bude pospíchat na vlastního Silvestra ve Znojmě mohou použít bus ve 13:25 hodin, ostatní mohou odjet v 16:39 hodin z Plavče.
Zašlete, prosím, na vedoucí pěší turistiky jména, kdo se zúčastní oslavy. Oznamte tuto informaci všem svým známým, kteří nemají PC.

Tak neváhejte naši turisti a přijďte.

Vedení KČT odbor Znojmo